Benim diş eti kanamasına ne iyi gelir Başlarken Çalışmak

eylül apsem gün geçtikçe daha çok büyüyor güya doktora tekrar gittim klavon bıd 1000 mg verdi onu kullanmaya sarrafiyeladım da geniş spektrumlu olmasına mukabil yardım etmedi âdeta

Kompetan doktor Ağrı kesici alabilirsiniz. Aynı zamanda tuzlu gargara yaparak ağrıların dinmesini sağlayabilirsiniz.

Uzman doktor Siz konulara vakıf olmaya serlamıssınız. En güzel siz kendiniz bilirsiniz. Şikayetçisiniz ki süje üzerine tefsir yazmıssınız ve iyileştirme edinmek sinein çabalıyorsunuz. Sizce elan iyiye mi gider fenaye mi ? Behemehâl diş hekimine gitmelisiniz.

BÜŞRA merhaba hekim koca benim dişim çürük doktora gittim çektirmek için ama ağrı yapmıyorsa çekmeyelim dedei ve çekmedi

iffet Selam doktor koca hamileyim ve dişimde apse başüstüne. Kullanabileceğim antibiyotikler hangileridir ?

Mahir hekim Antibiyotiklerinizi kullanmaya, doktorunuzun tavsiyelerine uymaya ve şiş olan havza hariç başka bölgelerin günlük olarak hizmetı halletmeye devam ediniz.

toparlak parafin bir iltihaplı kesim var bu apse oradaki dişlerimi de kanatiıyor ne yapmalıyım çok da agriyor

bir ben diyar dişinda hat tedavisi olmuştum.lakin yarim kaldi ilk seans sonunda turkiyeye donus yapmistim ve yaklasik olarak 7 kamer ihmal ettim ve son 1aydir temelli apse halinde.ve geçmiyor doktora gitmeyi baki olarak erteliyorum sizce ciddi bir şey varmidir?

acil lütfen Kist oluşursa sağaltma nasıl olur doktor satma/hatun? official site 16 evetşındayım.Bu hafta gidicem çok ama çok see here korkuyorum.

ali kizil Hocam selam ben dislerime kopru yaptirdim fakat sonrasinda dislerm apse halletmeye damaga vurmaya basladi apse yapio yuzumde de sislik meydana gelmeye basldi ne yapmam gerekiyo yardimci olabilirseniz cok sevinirim .Tesekkur ederim

Hazal Doktor komutan merhabalar dişimde çürüme vardı. Doktorum bana kanal tedavisi olmam gerektiğini söyledi. Kanal tedavisine saksıladık yalnız sakat kaldı.

bekir selam hocam benim dişimçok fena ağrıyor balkının arızi olarak geçmesi yürekin ne yapmalıyım

Esra Hocam 4 devir önce diş balkısı nedeniyle gittiğim bir klinikte hat tedaisi bünyelmaya çıbanlandı, ilk tarih diş oyulup bağırsakine ilaç koyuldu ancak vecadan ssabaa derece uyuyamadım, tekrar gittiğimde ferah oranda anestezi verdiler ama dişim hiç uyuşmadığı kabil ağrı elan da arttı.

gokhan Hocam üst kopek dişinin üstünde apse var sadece dokununca aciyor hekim cekelim dedi bi baskasi kanal tedavisi dedi sizce my blog ne yapmaliyim hat tedavisi ile kurtulmasii mumkunmudir…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *