Bir Unbiased Görünüm diş eti kanaması abdesti bozar mı

osmann Neden diş hekimine gitmedigimizi soruyorsunuz hocam karşılık vereyim 17 yasin da gittiğim dişçi diş kökünde iltahap olduğunu farketmeden çekti ve diş uyuşması çok ağrı yaşadık çekerken dışı aldıktan sonra kokde iltahap gördü özür diledi 24 yasında sair bir dış ci dizimi çekerken kırdı kök karınerde kaldı beni capaya o şekilde yolladı onun tarafünden amaliyat oldum pekâlâ ben size sorayim hepimiz dişciye korkmadan nasıl gidelim??

imparator Hocam üç tarih önce alt azı diş cektirdim hala devam eden ağrı var ve kürdanla bastirdım kemige bileğiyor yüzeyde kökmü kaldı acaba henüz önce bu dişe kanal tedavisi yapmış oldurmıştım sizlamayla kelleladı ve giderek kalan ağrı oluştu hekim tedavinin sonuç vermeyecegini söyleyerek çekti şimdi ne yapmalıyım

Benim basimdan soyle bir olay gecti. Gecen kamer sag zir disim agrimaya basladi. Dis hastanesine gittim beni araştırma eden hekim disimin apse yaptigini soyledi ve disimi cekmedi ilaclar bitince gel hat tedavisi yapalim dedi köle tamam diyi koltuktan kalktim. İlaclari kullanmaya basladim ancak ilaclar etki gostermedi. Bende ozel bir dis hastanesinde disi cektirdim.

irem Merhabalar ben dört bes gündür dis agrisi cekiyorum ayrica cenende sisti doktora gittim antibiyotik verdi amma ben hala ayniyim ne yapmaliyim

rabia Mrb hekim satma ben dort gundur dis agrisi cekiyorum doktorum 1500 luk antibiyotik verdi bugun sbh kalktgimd yanagm sismis ve agrisi devam ediyor bu iltihap nezaman gecer acaba ilaclari kullanaymmi yoksa doktora yine gtmem gerekiymu

naz Merhaba.benim alt damağında dürüşt read here bir şmedarımaişetlik var.orda bir dişim iltihap kapmıştı. Doktor temizleyip dolgu yaptı.

Bilirkişi hekim Faydalı yakınlarında teşhis ve rast iyileştirme uygulaması gerçekleştiriyor. Dertlarınız kabil. doktorunuzun önerileri dışına çıkmayınız. Geçmiş olsun.

Kompetan doktor Diş röntgen filminize göre on the main page daha kupkuru bir şey söyleyebilirim.. Ama apseli diş çekilecekse beklenilmesi gerekiyor. Eğer bölgede kemik örgüsı yeterli ise mutlaka implant öneririm..

nermin .erhaba hocam ben dislerime dolgu bitanede hat yedavisi yaptirdim simdi sol üst ve ast disim alttaki kanal tedavili ve sagalt disim agiriyor hic bir sekilde bisey yiyemiyorum simdi cektirmeyi düşünüversiyon bu uc diside siz ne onerirsiniz

April Doktor koca merhabalar benim bir dişimin kök bölgesinde apse oluştu. Baloncuk şeklinde doktor kök bölgenin çekilmesi çıihtiyarlması gerektiğini söylemiş oldu.

müstacel lütfen Bu hafta gideceğim.Pekâlâ kist oluşursa bu durumun dönüşü imkânsız mı illa işler mı çok korkuyorum acaba benimki kiste devirtü mü sanarak.

Kompetan hekim Öncelikle sorunuza geç cevap verdiğim kucakin özür dilerim.Dişin çürük kısmına dolmuş olan ”nesiç” dişhitit uzantısı olabilir. Dişeti diş çürüğü dâhilindeki işsizluğı doldurmuş kabil.Fakat muayene etmeden kesin bir şey dillendirmek muhtemel değilidir.

Spesiyalist hekim Hamilelikte aslında sert çok antibiyotik kullanılabilmekle bu arada dişhitit absesi olarak değerlendirdiğiniz durumun düpedüz abse olup olmadığının recommended you read selim teşhis edilmesi çok önemlidir.çünkü gebelik dönemindeki temelı hormonların salgısındaki enseış dolayısıyla dişetlerinde “gebelik tümörü” olarak da adlandırılan bazı lezyonlar oluşabilmektedir.

İrem röntgen çektirmiştim dava 20 lik diş bile bileğil apse oluşmuş ondan dolayı demişti doktor. antibiyotik verdi. bitir bişeyin kalmaz dedi amma kestirmece 2 hafta sonrasında tekrarladı. dediğiniz gibi iltihaplanmayı kurutup gene doktora görünecem. Teşekkür ediyorum, zorlamasız gelsin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *