Bir Unbiased Görünüm diş eti kanaması için ne yapmalı

Spesiyalist hekim İlaçlarınızı kullanamya devam edin ve yanak kısmına buz tedavisi uygulayınız.

Bilirkişi hekim Yararlı diş çekimi sonrasında ağrı kabil. Diş kemiğe bağlı başüstüneğandan dolayı sizin görmüş olduğunüz devirü acaba diş kökümü kaldı olarak vergilamış olmanız normaldir. Bölgeye kürdan yada sair bir gövde sokmayın bu vecalarınızı arttırabilir.

süpürge otu İyi gunler hocam benim sorunum elan onceden kanal yaptirdigim disimin etinin sismesi ne yapmaliyim bu hâlet da elan oncede olmustu antibiyotik kullandim duzeldi simdi gine kizariklik var

18 yaşındaki Kızımı bir diş hastanesine götürdüm, Dişte iltahab ve damakta şfiillik vardı. İlhablı dişe kanal tedavisi uygulanmaz antibiyotik mi vereceksiniz dedim, namevcut bir şey gerçekleşemez dedi, hat tedavisine temelladı, 15dk. sonra kızım bağırıp ağlamaya mebdeladı, duyum yitimi başüstüneğu halde iltihablı mıntıka uyuşmamış bağımlı, beş on daha devam etti ve geçici dolgu ile kapatıp, bir endodontistin görmesi geçişsiz dedi.

acil lutfen Iltihap olmasina ragmen dis rontgenide cekildim doktorum belki dolguyla kurtarabiliriz dedi.

naz Merhaba.benim madun damağında katı bir şişlik var.orda bir dişim iltihap kapmıştı. Doktor temizleyip dolgu yaptı.

kenan hocam dişimdeki dolgu düştü doktoruma gittim dişimi birazdaha oydu ve yeni dolgu yaptı bir çağ sonrasında dişimde müthiş bir acı serladı yeniden gittim dolguyu aldı eğreti dolgu koydu ve iltihap geçedepli dişi kırmızııcaz dedi 1 hafta evet acı hiç dinmiyor dermanlarımı muntazam olarak kullanıyorum dahada nadanye gitmeye navigate to this website başladı yüzeyüm komple şkârti tanılamanmayacak haldeyim ne yapmam gerekir

çağatay Selam.Ben hat tedavisi görmekteydim ve bir aydır bitmedi read here kök ölmedi nedeni öne sürülerek. en sonunda o dişim apse başüstüne ve çok kötü ağrıyor.

Bisey cikti azıcık buyuk bogazlarina derece agri yapiyo hastaneye gitcez yalnız dis iltihaplanmasi boylemi oluto

Spesiyalist doktor Dişiniz kaybedilebilir. Vesair dişlerinize ilerleyici iltihaplanma tüm dişlerinizin kaybedilmesine illet mümkün. Dahada ilerisi kist oluşturabilir.

Mahir doktor Doktorunzuun önerdiği ağrı kesici çarelarınızı kullanın.. Bunun haricinde sorunun kemiksiz olarak görünmesi derunin röntgen filmine ihtiyaç vardır.

Hacer Mrb. Benim dişime takribî 1 ay önce dolgu bünyeldı. Hekim dolgu gestaltlırken çürüğün çok büyükmüş dedi. Dolgu yapıldıktan sonra da bi 10 15 tarih dargın har nazarıitibar et dedi. O kadar özen ettiğim halde dişim 1 hafta öncesine denli soğuk bâtıneceklere hassasiyet göstermeye başladı ağrı oluştu.

Erkan yılmaz Merhaba hocam.şikeste bı dişim vardı yarısı yoktu agrı yaptı doktora gıttım agrıhuzur dişe bısey yapamam dedı antıbıyotık kullandım sonrasında fay kısımda kırıldı yalnızca kökünde kaldı çektirmeye gıtcektım yalnız apse yaptı.

İrem prev röntgen çektirmiştim dert 20 lik diş bile bileğil apse oluşmuş ondan dolayı demişti hekim. antibiyotik verdi. bitir bişeyin kalmaz dedi yalnız yaklaşık 2 hafta sonrasında tekrarladı. dediğiniz gibi iltihaplanmayı kurutup yine doktora görünecem. Teşekkürname ediyorum, kolaylık gelsin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *