Düşünceler Hakkında Bilmek diş eti kanaması abdesti bozar mı

Kompetan doktor İlaçlarınızı kullanamya devam edin ve yanak kısmına buz tedavisi uygulayınız.

imparator Hocam üç sıra önce madun azı diş cektirdim hala devam fail ağrı var ve kürdanla bastirdım kemige değiyor yüzeyde kökmü kaldı acaba elan önce bu dişe kanal tedavisi yaptırmıştım sizlamayla başladı ve giderek artan ağrı oluştu hekim tedavinin sonuç vermeyecegini söyleyerek çekti şimdi ne yapmalıyım

Kompetan hekim Geçmiş olsun gerekli müdahaleler gerçekleştirilmiş. Oluşan iltihap uzmanlar aracılığıyla kurutulacaktır. Dişinizden kurtulmussunuz bünyelacak bir şey kalmamış.

burcu Hocam merhabalar, üst azcaı dişimin (henüz önceden kanal tedavisi uygulanmıştı) dolgusu düştü baya bir zamandır savsama ediyordum ne yazık ki son günlerde şustalıkkinlik oluştu kendi kendine indi bir elan oluştu bugün ferda giderim derken gene şmeslektiğini gördüm zaman elimle denetleme ederken bir anda patladı ve iltihap fışkırdı gıyabında da biraz kanla tütsülü aktı aile hekimine servurdum takkadak bana Sulcid 375 yazdı ancak ben bu yıl 3 kere penisilin ve türevi ilaç kullandım ilacı kullansam mı diş doktoruma gideceğim amma kullanmadan mı gitsem kullanıp mı gitsem bilemedim bir bile bu iltihabın patlaması çok sakıncalı mı kana karışma gibi bir durumu var mı :S

Spesiyalist hekim Öncelikli olarak bir diş hekimine gitmelisiniz. Diş röntgen filminiz çekilecek antibiyotikle iltihap kurutulduktan sonrasında dişinizin durumuna göre dişiniz çekilecek..

Uzman hekim Antibiyotiklerinizi kullanmaya, doktorunuzun tavsiyelerine uymaya ve şiş olan kesim hariç başka bölgelerin muhtıra olarak bakımı halletmeye devam ediniz.

seyfi Merhabalar, kırılmış olan dişim yürekin doktorum kanal tedavisi önerdi. tedaviye sarrafiyeladık ve sonrasında apse gelişti. tedaviye başlamadan önce antibiyotik almama rağmen apse dahada gelişerek çenemden dudağıma kadar doldu. daha sonra enjektör tedavisiyle bu arada antibiyotik almaya devam ettim.

Bilirkişi doktor Diş röntgen filminize bakarak elan safi bir şey söyleyebilirim.. Lakin apseli diş çekilecekse beklenilmesi gerekiyor. şayet bölgede kemik yapısı yeterli ise behemehâl implant öneririm..

suleyman my website Selam doktorumun tavsiyesi üzerine 20 lik dislerimin 4 tanesine cektirmek zorunda kaldim ve hic bir problem yasamadim,taki sonrai kontrollde dikislerin alinmasi ve o cukurun icinde olusan parafin seyin alinmasina derece sonra eve geldim devrisi gun hic bir problem yokken geceleyin bir agri ile uyandim ve sol yanagim madun kesiminde agri olustu hic bir dem ve degisik bir sey yokdur acaba disimde kotu bir seymi oldu

Bilirkişi hekim Geçmiş olsun Şu anda başka bir sağaltma uygulanamaz doktorunuzun vermiş oldupu emları kullanmaktan see diğer bir yolunuz yok..

Kompetan doktor Doktorunzuun önerdiği ağrı stoper önlemlarınızı kullanın.. Bunun haricinde sorunun kupkuru olarak görünmesi yürekin röntgen filmine ihtiyaç vardır.

Spesiyalist hekim Yanıt hakkı oluşmaması ciğerin müessese adını yorumunuzda düzelttim.. Çocuğunuzu bir endodontiste götürünüz çocuğunuzla elan kazançlı ilgilenecektir.

Spesiyalist doktor Bir diş hekimine git neden kaynaklandığı dair size bilim vererek tedavisini gerçekleştirecektir.

Spesiyalist doktor Bir kaç recommended you read zaman sabredin eğer dertlarınız devam ederse doktorunuza gene saksıvurmalısınız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *