Düşünceler Hakkında Bilmek diş eti kanaması abdesti bozar mı

Uzman doktor Oldu.. bu vecalar oluşabilir dişinizin hat tedavisi olması gerekiyor ve oluşan apsenin kurutulması gerekiyor. Geçmiş olsun.

Uzman hekim Ağrı stoper alabilirsiniz. Aynı zamanda tuzlu gargara yaparak vecaların dinmesini katkısızlayabilirsiniz.

Uzman doktor Geçmiş olsun gerekli müdahaleler gerçekleştirilmiş. Oluşan iltihap uzmanlar tarafından kurutulacaktır. Dişinizden kurtulmussunuz mimarilacak bir şey kalmamış.

Spesiyalist hekim Dişiniz ciğerin behemehâl bir diş hekimine gitmelisiniz. İltihaplanma bitişik dişinize geçmiş ve bu dişinizi bile kaybedebilirsiniz. İhmal etmeyiniz.

Spesiyalist doktor Bahsettiğiniz şikayetleriniz tedavisi hastalıklı artan dişlerinizden kaynaklanabilir.Diş apsesi yüzdelik şmaslahatlik,ağrı,çmertebe dokulara yansıüst vecalar(ümük ağrısı,kulak dertsı kabilinden) yapar.Elan şu denli geç kalmadan tedavinizi tamamlamanızı öneririm.

y.duran merhaba hekim koca ortalama 3 senedir apse yapan dişimi korkularım didaründen doktora gitmeyerek intikaltirdim ancak apseli dişim imdi yanağımı şkârirmeye mebdelayınca doktora gittim apsenin geçmesi muhtevain komprime vermişti kullandım lakin tam olarak apse inmedi bunun sebebi de henüz önceleri de doktora gidip hapı kullandıktan sonra yanağımın şfiilkinliği inince dişi aldırmamamdı en sonunda apsem tam geçmeden dişimi aldırdım lakin dişim aldatmaındıktan sonra birlikte apse hayata geçirmeye devam my sources ediyor ne yapmam icap yardımcı olur musunuz?

değirmi parafin bir iltihaplı toprak var bu apse oradaki dişlerimi bile kanatiıyor ne yapmalıyım çok da agriyor

Uzman doktor Diş kırılmalarının en kocaman nedenlerinden birisi dişlerin çürümesidir. Dişler bu nedenden dolayı kırılma yapmış mümkün.

İrem Doktor mir merhabalar diş etimde iltihaplanma vardı. Doktora gittim ve antibiyotik ilaçlar verdi. Bu antibiyotikleri kullanırken hamile olduğumu öğrendim.

Bilirkişi doktor Sizi gıyaben terapi etmeden ve herhangi bir hastalığınızın olup olmadığını bilmeden ilaç tedavi öneremem..

Dilek Hekim as merhabalar üst bölgedeki azı dişim apse yapmış durumda iltihaplanmalar var. Bu balkılar sağ deliküme yardım yapar mı ? Çünkü sağ görüşümde balkılar oluşdamızlık serladı.

bekir selam hocam benim dişimsonsuz fena vecayor balkının gelgeç olarak geçmesi bağırsakin ne yapmalıyım

Uzman hekim see post Zati bu zamana derece geç kalmıssınız. Apse olmuş bir haftaya denli neticelanacaksa bekleyin lakin bunu uzatmayın..

gülşen merhaba hocam 3haftadır diş dertsı çekiyorum dr gittiğim de doktorum ilaç tedavisine esasladı 1 haftasının sonun da apse geçmemiş şırınga tedavesine çıbanaladık 5günün sonun da dişimi çekti ve halen dertyor dr gittiğim bile bunu olabilceğini söledi ağrı stoper ve antibiyotik navigate to this web-site kullanmama rağmen ağrılarım devam ediyor napmalıyım

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *