Düşünceler Hakkında Bilmek dis eti kanamasi kanser

ferhan selam hocam benim diş etim şişti ve neredeyse fındık büyüklüğüne geldi muhtevainde beyaz zehir iltihap dideüküyor. özge bir dişimde bile bu şekilde kolay şnöbetme var ünırım o da büyüyecek.

Spesiyalist hekim Yalvarış ederim geçmiş olsun korkulacak bir şey nanay.. Antibiyotiklerinizi kullanın ve tedavinizi yaptırın..

Spesiyalist hekim Doktorunuza gidin çilk teşrin diş hekimliğinde en son iyileştirme şeklidir. Tekrardan hat tedavisi olmanızı öneriyorum. şayet doktorunuz dişlerinizin çekileceğini söylüyorsa o zaman çektirmenizi öneririm..

ıtır Hocam merhabalar, üst azı dişimin (daha önceden hat tedavisi uygulanmıştı) dolgusu düştü baya bir zamandır ihmal ediyordum ne yazık ki son günlerde şaksiyonkinlik oluştu kendi kendine indi bir elan oluştu zaman yarın giderim derken gene şteamültiğini gördüm zaman elimle yoklama ederken bir anda patladı ve iltihap fışkırdı ardı sıra da bir zaman kanla fırtınalı aktı ev hekimine çıbanvurdum yemeden içmeden bana Sulcid 375 yazdı ancak ben bu sene 3 defa penisilin ve türevi ilaç kullandım ilacı kullansam mı diş doktoruma gideceğim amma kullanmadan mı gitsem kullanıp mı gitsem bilemedim bir de bu iltihabın patlaması çok sakıncalı mı kana karışma gibi bir durumu var mı :S

iffet Merhaba doktor as hamileyim ve dişimde apse evet. Kullanabileceğim antibiyotikler hangileridir ?

Bilirkişi hekim Doktorunuza güvenmelisiniz. şayet bu mevzuda tereddüt evetşıyorsanız farklı bir diş hekimine bile kontrol olabilirsiniz.

Bilirkişi hekim Fatma dudu bu bölgede iltihaplanma olmuş mutlaka bir an ilk tedavisinin strüktürlması see this site gerekir.

çağatay Merhaba.Ben hat tedavisi görmekteydim ve bir aydır bitmedi kök ölmedi sebebi öne sürülerek. en sonunda o dişim apse evet ve çok kötü balkıyor.

nermin .erhaba hocam ben dislerime dolgu bitanede kanal yedavisi yaptirdim simdi sol üst ve zir disim alttaki hat tedavili ve sagalt disim agiriyor hic bir sekilde bisey yiyemiyorum simdi cektirmeyi düşünütefsir bu uc diside siz ne onerirsiniz

nur Merhaba hocam ben18 yaşındayım bundan4 ay önce üst cenemin sol 6 ve 7 numaralarinda çürüme gördüm ve ihmal etmemek adına ağrı olmamasına mukabil bir sell hekime mebdevurdum. Hekimim röntgene ister duymadi ve disimde bir araba hasar olmadığını söyledi ve amalgam dolgu yapti.dolgudan sonra disim devamlı agriyordu ve yüce oldugunu da nüans yazar 2gun sonrasında hekimime tekrar gittim, dolgu sonrası agrinin normal oldugunu söyledi ve disimin erdemli kisimlarini torpu yontemiyle duzeltmeye calisti ancak disim uyusturulmadigi icin read the article cok agrim başüstüne koltukta acidan aglayinca hekimim disi tam temizleyemedigini dolguyu tekrarlayacagini söyledi fakat hekimime guvenmedigimden gitmedim sinav donemimde gitmem mumkun degildi.

nur dişim acayip derecedde şkonuti doktor satış apse yaptı antıbıyotk kullanıorum ıkı dundur lakin şanlayışliği çekmedı ne yapmalıyım ?

Kompetan doktor Öncelikle sorunuza geç cevap verdiğim için özür dilerim.Dişin çürük kısmına dolmuş olan ”nesiç” dişeti uzantısı olabilir. Dişhitit diş çürüğü muhtevaindeki fosluğı doldurmuş olabilir.Fakat muayene etmeden mutlak bir şey buyurmak olası değilidir.

Mütehassıs doktor Öncelikle bölgede iltihaplanma olup olmadığı kontrolör edilecek.. Hat tedavisi olması gerekiyorsa baştan bir hat tedavisi görebilirsiniz.

Bilirkişi hekim Apse oluşmussa dişinizdeki çürük bir hayli münteşirtır. şayet kökte problem yoksa kurtarılabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *