diş eti kanaması için gargara Için Adım Haritaya göre Yeni Adım

Kompetan doktor Elden elden herkesin sorularını cevaplamaya çtuzakşıyorum.. Temelı durumlarda sorular üst üste geliyor ve cevapladığımda cevaplar birbirine karışıyor.

kemal merhaba hekim komutan. dişimde apse oluşmuştu hastaneye gittiğimde iç tarafı deldiler iltihabı zayialttılar. ameliyattan sonrasında iltihap geçmedi çürük dişimin nispetle göz erimi bir şmeselelik oluştu iltihap geliyor oradan.

habib implant yapmış oldurmayı düşünüversiyon ancak 3 doktor farklı anlattı bir tanesi dişin 2 sinde apse olduğunu çekimden sonra apsenin iyileşmesi derunin 6 ay bekliyebileceğimi söylemiş oldu.ötekisi göz apseyi gördü çekimden sonrasında 2 ay içinde yaranın kapanmasıyla bu arada 2 kamer ciğerinde implantı ağırlıkp hatta üst çene kemiği sinüse doğru başüstüneğu derunin implantı berenarı eğik yapalım dedi.

Spesiyalist doktor Dişinize müteveccih olarak yapmış evetğunuz bu prosedür son nokta teltiktır. Dişinize (Dişetinize) iğne yahut diğer bir vücut batırmanız mevcut sorunların üzerine değişik problemlerı da eklemenizden diğer bir yarar sağlamayacaktır.

iffet Selam doktor eş hamileyim ve dişimde apse oldu. Kullanabileceğim antibiyotikler hangileridir ?

ivedi lutfen Hocam disimin kenarinda buyuk olmayan oyuk olustu.Cok az agridigi icin ihmal ettim bilcümle.Lakin son gunlerde disimin yanlari şmeseleti.Sanirim iltihap kapti

Ali Furkan İyi günler hocam ben 15 yaşındayım. Çürük bir dişim var ve pıtrak kesif iaşeımda şfiillik oluyor.

çağatay Merhaba.Ben kanal tedavisi görmekteydim ve bir aydır bitmedi kök ölmedi sebebi öne sürülerek. en böylece o dişim apse evet ve çok kötü ağrıyor.

İrem Doktor eş merhabalar diş etimde iltihaplanma vardı. Doktora gittim ve antibiyotik ilaçlar verdi. Bu antibiyotikleri kullanırken hamile başüstüneğumu öğrendim.

Spesiyalist hekim Doktor ilaç tedavisi ile apseni kurutucak henüz sonrasında dişini otama edicek.. Daha çokça beklersen diğer dişlerinde çürür ve ağrıların çok elan bir araba olur.

amaç hocam selam see post benim diş etim kamer önce apse yaptı doktor kanal tedavisi yapalım dedi bana şdavranışikliğin inmesi karınin bi ilaç yazdı ilacı kullandım şmaslahatlik indi kul kanal tedavisine lazım kalmadığını düşündüm şuan dişetim yeniden şfiilti ben tekrar aynı ilacı aldım ama şimdiye derece bi faydası yasak napmalıyım. bide dişeti şişlemikliğinde sigara kucakmenin mazarratı nedir şimdiden teşekkürname ederim..

Uzman doktor Yanıt online hakkı oluşmaması kucakin poz adını yorumunuzda düzelttim.. Çocuğunuzu bir endodontiste gnaşinüz çocuğunuzla henüz elleme ilgilenecektir.

Mütehassıs hekim Aluşan apse ilrlemiş ve kemik dokua yıkılmalara sebebiyet vermiş henüz önce vecalarınız olmuş geçmiş fakat siz bu balkılara katlanarak diş hekimine gitmemissiniz.

Ferhat Hocam bende kist var vardı diş kökü kistin tam ortasına bedel geliyordu kanal sağaltım ile ilk müdaheleyi yapmış oldular aldılar kisti fakat hocam bu iki gündür balkıdan yöntemince ölütefsir lütfen yardımcı olun sebebiyleümde şfiilti hocamın tarafına gittim diş eti kanaması için ne yapmalı bınlar normal şeyler Ağrı’yı ciğerini yine zayialtarak geçirtirim yalnız sen aynı Ağrı’ları yeniden çekersin Dedi bende kabul etmedim eve döndüm.. Ama dertdan ölüdeğerlendirme be yapmalıyım hocam ??

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *