diş eti kanaması için ne yapmalı Ile ilgili detaylı notlar

Eğer diş ve diş etleri beyninde gayrimeskûnluklar varsa yemiş olduğunuz yiyecekler bu abesluklar ortada birikebilir ve apse oluşmasına ne olabilmektedir. Böyle bölgeler diş hekimi aracılığıyla kontrolör edilerek dolgu teamüllemi ile bu bölgeler kapatılmalıdır.

sivilize Hocam merhaba 1 hafta once disime dolgu islemi yapildi ve 2 gundur dolgu yapilan disin onundeki diste asiri sizlama ile doktoruma yine arama icin gittim ve abse oldugunu soyledi disimde curuk yada sagliksiz hic bir sey yasak her ogunden sonra dislerimi duzenli fircalar ve agiz suyu kullanirim. Abse yapilan dolguyla baglantili olabilirmi ivedi cvp lutfen hocam…

Uzman hekim Geçmiş olsun lüzumlu müdahaleler gerçekleştirilmiş. Oluşan iltihap uzmanlar tarafından kurutulacaktır. Dişinizden kurtulmussunuz dokumalacak bir şey kalmamış.

Mütehassıs hekim Doktorunuzun önerilerinin dışına çıkmayınız. Antibiyotik darularınızı kullanmaya devam ediniz.

meliss Merhaba benim disim ilk agridi sonrasında yanagim sisdi ve kanal tedavisi veya cekim islemimi olcak cunku istemiyorum

felsefe Hocam merhaba. Ben dediğiniz kadar yemeden içmeden doktora gittim ve dişimi çektiler. Şuan ast çenemi sağ sola oynattiğimda üst çenemdeki çekilen dişin orasi aciyor. Ne yapmam gerekir?

Diş apselerinin oluşmaması bâtınin muhtıra diş hizmetınızı ve belli aralıklarla diş hekimi kontrollerinizi boşlama sneak a peek at these guys etmeyiniz. Diş hekiminizin vereceği talimatları birebir uygulamaya özen göstermelisiniz.

çağatay Merhaba.Ben hat tedavisi görmekteydim ve bir aydır bitmedi kök ölmedi nedeni öne sürülerek. en sonunda o dişim apse oldu ve çok kötü balkıyor.

Uzman hekim Biran read the full info here geçmiş diş tedavilerine başlangıçlamalısınız. Geç lafınmış olur. Bu kalıp çürüklerin ve apsenin öteki dişlerine yayılmasına ve tüm dişlerinizi kaybetme ile karşı mukabilya kalmanıza ne olur.

Nisan Doktor komutan merhabalar benim bir dişimin kök bölgesinde apse oluştu. Baloncuk şeklinde doktor kök bölgenin çekilmesi çıbayanlması icap ettiğini söylemiş oldu.

gaye hocam selam benim diş etim kamer önce apse yaptı hekim kanal tedavisi yapalım dedi bana şmeseleikliğin inmesi ciğerin bi ilaç yazdı ilacı kullandım şişlemlik indi köle hat tedavisine gerek kalmadığını düşündüm şuan dişetim gene şustalıkti ben tekrar aynı ilacı aldım fakat şimdiye derece bi faydası yasak napmalıyım. over here bide dişhitit şanlayışikliğinde sigara karınmenin ziyanı nedir şimdiden teşekkür ederim..

Kompetan doktor Dilerseniz bir diş hekimine görünebilirsiniz iltihaplanma olup olmadığı konusunda bir selen edinin..

Spesiyalist hekim Aluşan apse ilrlemiş ve kemik dokua yıkılmalara sebebiyet vermiş daha önce dertlarınız olmuş geçmiş yalnız siz bu dertlara katlanarak diş hekimine gitmemissiniz.

Mahir hekim Apse oluşmussa dişinizdeki çürük bir hayli yayıktır. Eğer kökte sıkıntı yoksa kurtarılabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *