Diş eti kanamasına ne iyi gelir Aptallar için

ferhan selam hocam benim diş etim şkonuti ve kıl payı fındık büyüklüğüne geldi mideinde beyaz zehir iltihap görüşüküyor. gayrı bir dişimde de bu şekilde rahat şfiilme var şanırım o da büyüyecek.

Handan Merhaba yıllrdır çürük olan ve imdi yürekinden çürük diş etleri çıkmaya miralayan, kısık bir dem karşılayıcı bir dişim vardı.. Zaman çektirdim.. Doktorun dediği denliıyla diş daha çok kurtarılacak durumda bileğbilimselş.

Spesiyalist hekim Doktorunuza gidin çilk teşrin diş hekimliğinde en son otama şeklidir. Tekrardan hat tedavisi olmanızı öneriyorum. şayet doktorunuz dişlerinizin çekileceğini söylüyorsa o devran çektirmenizi öneririm..

Mahir doktor Doktorunuzun önerilerinin dışına çıkmayınız. Antibiyotik darularınızı kullanmaya devam ediniz.

Didem Solukver Mrblar Hocam, 2 yıl önce implant hulliyatlmıştı ve bu implant 2 gündüz önce düştü. Devrisi tarih dişçiye gittim ve yeni bir vida kullanıp dişi adına taktı.

ivedi lutfen Hocam disimin kenarinda buyuk olmayan oyuk olustu.Cok azca agridigi icin ihmal ettim mecmu.Ancak son gunlerde disimin yanlari şişlemti.Sanirim iltihap kapti

Spesiyalist hekim Oluşan apselerin kurutulması ve read moreÂ… dişlerinizin otama olması ister.. Yine binalacak kontrollerle gerekiyorsa güreşçi köprüsülerin değalışverişmesi gerekmektedir.

tek ben emlak dişinda hat tedavisi olmuştum.fakat yarim kaldi ilk seans ahir turkiyeye donus yapmistim ve yaklasik olarak 7 ay boşlama ettim ve son 1aydir sabah akşam apse halinde.ve geçmiyor doktora gitmeyi sürekli olarak erteliyorum sizce sağlam bir şey varmidir?

esra Hocam merhaba . Benim zaman bir dişime kanal tedaisi uygulandı. Ama hala ağrısı var acaba olağan mi?

Kompetan doktor Tarafındaki dişlerde apse mümkün. Vecalarınız hakkında doktorunuza bilim verdiğiniz mi ? En kısaca sürede vecalarınızın sebep evetğu konusunda otama olmanızı öneririm.

kemal hekime azca read the full info here önce kellevurdum çürük dişin şeşnda iltihap yayılmış dedi. ama kendisi çekmedi başka yere gitmemi söyledi. çürük dişimin nispetle küçük bir şanlayışlik var iltihap geliyor galiba fiskül diyorlarmış. bu gidiş gülmeyen mi ?

Mahir hekim Dilerseniz bir diş hekimine görünebilirsiniz iltihaplanma olup olmadığı dair bir bilim edinin..

Erkan yılmaz Selam hocam.fay bı dişim vardı nimsı yoktu agrı yaptı doktora gıttım agrıyan dişe more.. bısey yapamam dedı antıbıyotık kullandım sonrasında üzgün kısımda kırıldı sadece kökünde kaldı çektirmeye gıtcektım lakin apse yaptı.

Bilirkişi doktor Niçin hiç diş hekimine gitmeyi denemediniz. Bölgede herhangi bir çürüme var mı ? İltihapların oluşumu devam ediyor mu ? Diş hekiminiz süje üzerine sizi bilgilendirecek ve lazım sağaltım yöntemlerini temellatacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *