diş eti kanaması nasıl önlenir Üzerinde Buzz söylenti

Şimdi herhalükarda bir büyübudalaı dişinizin bir kökü çekilmiş ise, evet öbür kök bile çekilip yerine implant yerleştirilebilir. Burada önemli olan implant yerleştirilecek kayranın enfeksiyondan kurtulmuş olmasıdır. Çekilmiş dişin başüstüneğu bölgede çekime münasebet olan bir enfeksiyon varsa, çilk teşrin esnasında ne denli bol temizlense de aynün görmediği kemiğe nüfuz etmiş enfeksiyonun yerleştirilen implantı menfi etkileme mümkünlığı vardır. Burada en dobra harbilik, aşiret aletleriyle mekanik temizliğin cihetırabıta laser kullanılarak binalabilir.

Mahir hekim Yine bir diş hekimine gitmelisiniz. Durumun gene aynı sebepten dolaı bulunduğunu bilemeyiz. Dişiniz apse yapmış kabil. Tavsiyem diş hekimine gitmenizdir.

İrem Merhaba hocam kestirmece 1 kamer önce zarif fakat sinerjilü bir ızdırapyla başladı diş vecam, zir soldan 2. ile henüz sonra diğerlerine de vurmaya başlangıçladı soldan 4. ye kadar geldi çenemi oynatamıdeğerlendirme, sızlıyor. görünür bile bi şkonulik nanay lakin belirli şiş hissediyorum.

Melike Selam hekim mir. 20 yaşındayım ve doktoruma muayneye gittim yeni degil bu dedi elan onceden vardır dedi 6 ay üzere surecte olur hekim eş haklı elan öncesi şiş değildi ve dişimi fircaladigimda kaniyordu beni arastirmaya gonderdi henüz gitmedim yalnız ust sag disimde kızarıklık ve sisme var ve oteki bölgelere nazaran kıpkızıl rengi ve dokunduğumda sanki disim icten kirik üzere bosluk var bu sismeler neden ve doktorum 6 aydir vardır dedi yeni bileğil dedi sizin benim ki şikayeti olan hastalarıniz varmi ve illet boyle olmuşdolaşma acaba ?

iffet Selam doktor eş hamileyim ve dişimde apse oldu. Kullanabileceğim antibiyotikler hangileridir ?

müstacel lutfen Hocam disimin kenarinda buyuk olmayan oyuk olustu.Cok azca agridigi icin ihmal ettim bilcümle.Lakin son gunlerde disimin yanlari şalışverişti.Sanirim iltihap kapti

şengül hocam. bu dişi eti apsesi kucakin yapılan tedavi diş çürüklerinde meydana getirilen kanal tedavisiyle aynı şekilde mi oluyor. dişi delerek mi gestaltyor. zaman diş hekimime ön üst iki dişimin antipatik şeyler yerken sızladığını söyledim o da apse olduğunu kanal tedavisi binalması gerektiğini söylemiş oldu bile berenarı korktum açıkcası.

birim ben il dişinda kanal tedavisi olmuştum.ama yarim kaldi ilk seans böylece original site turkiyeye donus yapmistim ve yaklasik olarak 7 kamer savsaklama ettim ve son 1aydir daimî apse halinde.ve geçmiyor doktora gitmeyi mütemadi official site olarak erteliyorum sizce ciddi bir şey varmidir?

suleyman Merhaba doktorumun tavsiyesi üzerine 20 lik dislerimin 4 tanesine cektirmek zorunda kaldim ve hic bir iş yasamadim,taki sonrai kontrollde dikislerin alinmasi ve o cukurun icinde olusan parafin seyin alinmasina derece sonrasında eve geldim ferdası gun hic bir dert yokken geceleyin bir agri ile uyandim ve sol yanagim zir kesiminde agri olustu hic bir koku ve degisik bir sey yokdur acaba disimde kotu bir seymi oldu

Uzman doktor Geçmiş olsun Şu anda değişik bir terapi uygulanamaz doktorunuzun vermiş oldupu emları kullanmaktan diğer bir yolunuz nanay..

Diş köklerinde oluşan apseler gaga bakımının dokumalmaması ve oluşan çürüklere müdahale edilmemesinden dolayı oluşmaktadır. Diş ve diş eti arasındaki apseler ise gene yevmi olarak gaga hizmetının bünyelmamasından dolayı diş aralarında mütebaki taam fazlalıkklarının temizlenmeyip burada bakteri ve tartarlarla bu arada apselerin oluşmasına münasebet olmasıdır.

Spesiyalist hekim Bunu operasyonınızı gerçekleştirecek olan doktora mutlaka bildirmelisiniz. Muktezi kontrolleri doktorunuz gerçekleştirecektir.

Uzman doktor Bir diş hekimine git niye kaynaklandığı konusunda size veri vererek tedavisini gerçekleştirecektir.

gokhan Hocam üst kopek dişinin üstünde apse var yalnızca dokununca aciyor hekim cekelim dedi bi prev baskasi kanal tedavisi dedi sizce ne yapmaliyim hat tedavisi ile kurtulmasii mumkunmudir…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *