En iyi Tarafı diş eti kanaması hangi vitamin eksikliğinden olur

mehtap Slm hocam iki gundur disim agriyor 20 lik disim cikmis yalnız agzimdaa cerahat var yirtik seklinde ve disin cikan yerindede vaf hafif siskinlik ne yapmaliyim

Kompetan doktor Ağrı kesici alabilirsiniz. Aynı zamanda tuzlu gargara yaparak balkıların dinmesini katkısızlayabilirsiniz.

Diş hekiminiz röntgen ve bir trup terapi metodları ile apseli diş bölgesinin tşhisini yapacaktır.

Spesiyalist doktor Dişinize yönelik olarak yapmış olduğunuz bu muamele son kadar sakatlıktır. Dişinize (Dişetinize) enjeksiyon veya ayrıksı bir vücut mağriprmanız bulunan problemlerın üzerine değişik problemlerı da eklemenizden değişik bir yarar sağlamayacaktır.

Yaklasik 3 gündür agiz ici iltihaplari ile bas etmekteyim. Dis etimin en peş kisminda sagli-sollu olarak cikan beyaz iltihap noktalari dis etlerime yayildi.

serpil Selam hocam benim on disimin tam altinda bugün devir iltihaplar olusuyordu. Rahatsiz oldugum icin onlari sıktım patlayip dağıldı.

Diş apselerinin oluşmaması dâhilin jurnal diş bakımınızı ve belli aralıklarla diş hekimi kontrollerinizi savsama etmeyiniz. Diş hekiminizin vereceği talimatları uygun uygulamaya özen göstermelisiniz.

çağatay Selam.Ben kanal tedavisi görmekteydim ve bir aydır bitmedi kök ölmedi nedeni öne sürülerek. en ahir o dişim apse başüstüne ve çok kötü vecayor.

evgin lütfen Kist oluşursa terapi nasıl olur hekim koca/kadın? 16 evetşındayım.Bu hafta gidicem çok amma çok korkuyorum.

burak Mrb hocam benim ust son other dü disin doğrusu azi disin arasi agriyordu,doktora gittim dis hitit apsesi dedi muhtemelen orda lokma parcasi kalmis dedi ve olağan agriyodu ozaman,disetinden lemige gecmis dedi ve gargara antibiyotik ve agri kesici yazdi o bolgeyi taalardan temizledikten sonra…eve gittim frcalama ilaclari kullanmada saksilik olmadi.birkacgun sonra henüz kotu agrimaya basladi beynime vuruyo agri

Diş köklerinde oluşan apseler kavşak bakımının kuruluşlmaması ve oluşan çürüklere karışma edilmemesinden dolayı oluşmaktadır. Diş ve diş hitit arasındaki apseler ise yine jurnal olarak dudak hizmetının gestaltlmamasından dolayı diş aralarında mütebaki yiyecek zaitklarının temizlenmeyip burada bakteri ve tartarlarla beraber apselerin oluşmasına illet olmasıdır.

fatma ören Dişimin kökleri beyninde apse var dünyaa diş etime iltihaplı sivilce kadar şçalışmalik var dr çekilmesini söyledi tedavisi kabil mü

esin düzgün günler hocam 2 yıl ortodonti tedavisi gördüm.tellerim çıktı.ve evetştirme tedavisine temelladım.zir kanin dişimin önünde bir et çıktı hocam.ağrı namevcut.çağ hin büyüyüp küçülüyor.diş doktoruma gittim.apse oluşmuş dedi ve hat my website tedavisi dokumalacak dedi.paranomik film çekti.

gülneşeli selam hocam prev 3haftadır diş ağrısı çekiyorum dr gittiğim de doktorum ilaç tedavisine kafaladı 1 haftasının sonun da apse geçmemiş enjeksiyon tedavesine seraladık 5günün sonun da dişimi çekti ve halen vecayor dr gittiğim de bunu olabilceğini söledi ağrı stoper ve antibiyotik kullanmama mukabil dertlarım devam ediyor napmalıyım

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *