En iyi Tarafı diş eti kanaması nasıl önlenir

Uzman doktor Rica ederim geçmiş olsun.. Balkılarınız oluşursa doktorunuza sormaya ve burada sormaktan çekinmeyiniz.

Mahir doktor Ne bugün çekildi ? daha yeni çekildi ise bir süre zorlanmalar olucaktır. Daha sonrasında geçer.

habib implant yapmış oldurmayı düşünüyorum ama 3 hekim farklı anlattı bir tanesi dişin 2 sinde apse olduğunu çekimden sonra apsenin iyileşmesi sinein 6 ay bekliyebileceğimi söyledi.başkası oda apseyi gördü çekimden sonra 2 kamer kucakinde yaranın kapanmasıyla beraber 2 kamer mideinde implantı ağırlıkp ayrıca üst çene kemiği sinüse doğru olduğu bağırsakin implantı beş on eğik yapalım dedi.

ıtır Hocam merhabalar, üst azı dişimin (daha önceden kanal tedavisi uygulanmıştı) dolgusu düştü baya bir zamandır ihmal ediyordum ne yazık ki son günlerde şkonukinlik oluştu kendi kendine indi bir henüz oluştu bugün yarın giderim derken gene şanlayıştiğini gördüm bugün elimle denetleme ederken bir anda patladı ve iltihap fışkırdı ardı sıra da beş on kanla muğlak aktı ev hekimine başlangıçvurdum hoppadak bana Sulcid 375 yazdı ancak ben bu sene 3 defa penisilin ve türevi ilaç kullandım ilacı kullansam mı diş doktoruma gideceğim ama kullanmadan mı gitsem kullanıp mı gitsem bilemedim bir de bu iltihabın patlaması çok sakıncalı mı kana karışma üzere bir durumu var mı :S

Mütehassıs doktor Öncelikli olarak bir diş hekimine gitmelisiniz. Diş röntgen filminiz çekilecek antibiyotikle iltihap kurutulduktan sonra dişinizin durumuna bakılırsa dişiniz çekilecek..

Mahir doktor Antiboyotik tedavisini doktorunuzun söylediği zamana kadar kullanın.. Doktorunuzun önerileri dışına çıkmayın..

Mütehassıs hekim Oluşan apselerin kurutulması ve dişlerinizin sağaltım olması our website lazım.. Gine dokumalacak kontrollerle gerekiyorsa köprülerin değsorunmesi gerekmektedir.

sevgili ekerl Doktor bey merhaba benim disim 2 yıl once kanal tedavisi evet 2 yıl sonrasında agrımaya basladı aynı doktora gittim disimi actı dha sonrasında disim sisti disime biseyler disiplinp duruyo her gittigmde kutuda sodyum yazyodu anlaşılan dha snra sislik apseymis indi lakin hala doktor bna antibiyotk vermedi nerdeyse 2 kamer evet disim ack geziyorm bikackere gecici kapattı yeniden sismeye baslaynca actı disimi suan ack disim fakat yeniden sisti agrıda var sizce my site dogrumu yapyo yoksa degistiryik mi doktorumu

ivedili lütfen Kist oluşursa iyileştirme nasıl olur hekim satma/bayan? 16 evetşındayım.Bu hafta gidicem çok ama çok korkuyorum.

Nisan Doktor eş merhabalar benim bir dişimin kök bölgesinde apse oluştu. Baloncuk şeklinde doktor kök bölgenin çekilmesi çıkarılması gerektiğini söylemiş oldu.

Minanur Meraba hocam ben 16 evetşındayım dişimin kökünde kırmızı diş etimdemden bir şfiilkinlik var ben bunu ilk çıktığında çok asitli bir şey bâtıntim diyerek çıktı zannetmiştim sonta orayı kopartım koparttıktan sonrasında gene büyümeye başladı ne yapmalıyım dişçiye gitmem gereklimidir

Uzman doktor Kesinlikle bir diş hekimine gitmelisiniz. Düşünülecek bir konum bileğildir. Eğer apse kurutucu verecekse bunu doktorunuz verecektir. Çürük dişinizi elden sağaltım yaptırın..

esin düzgün günler hocam 2 yıl ortodonti tedavisi gördüm.tellerim çıktı.ve pekâlâştirme tedavisine temelladım.madun kanin dişimin önünde bir et çıktı hocam.ağrı yasak.saat saat büyüyüp küçülüyor.diş doktoruma gittim.apse oluşmuş dedi ve hat tedavisi konstrüksiyonlacak dedi.paranomik film çekti.

selçuk çoban hocam dişim bile apse var 1 hafta evet atibiyotik read this post here kulandım lakin halla aynı agrı yok

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *