Greatest Kılavuzu diş eti kanaması nasıl önlenir için

mehtap Slm hocam iki gundur disim agriyor 20 lik disim cikmis yalnız agzimdaa şerha var yirtik seklinde ve disin cikan yerindede vaf belli belirsiz siskinlik ne yapmaliyim

hilal Merhaba doktor mir benim dişim apse kaptı. Ama apsede dertlar nanay bir ara evet elan sonra geçti.

Diş hekiminiz röntgen ve bir posta otama metodları ile apseli diş bölgesinin tşhisini yapacaktır.

Kompetan doktor Dişiniz kucakin mutlaka bir diş hekimine gitmelisiniz. İltihaplanma yandaki dişinize geçmiş ve bu dişinizi de kaybedebilirsiniz. İhmal etmeyiniz.

Mahir hekim Erek satma Öncelikle geçmiş olsun.Dayanıklı çekimler esnasında üst çenede sinüsün açılması kesif karşılaşılan bir komplikasyondur.Özellikle diş kökleri sinüse andıran ise.Çekilen dişte enfeksiyon yok ise kök kalması sıkıntı yaratmayabilir.

Mahir doktor Giderek mıntıka kapanacaktır. Beş altı zamana ihtiyacınız var. Bilgeye herhangi bir cisim sokmayınız. şayet bölge ile problemlerınız olursa tekrardan diş hekimine çıbanvurunuz.

berke merhama hekim abi ben 12 yasındayım dısımın indinde et war arıo amma çokça bileıl ne yapabılırm doktor kanal tedavimi yapar

Spesiyalist hekim Diş kırılmalarının en mefret nedenlerinden birisi dişlerin çürümesidir. Dişler bu nedenden dolayı kırılma yapmış kabil.

Spesiyalist hekim Bunu tedavinizi gerçekleştiren diş hekiminize bırakmalısınız. Doktorunuza mutlaka güveniniz.

Mütehassıs hekim öteki dişinizin durumundan doktorunuzun haberi var mı ? özge dişlerize bile baktımı ?

Uzman hekim Bu durumu doktorunuza bildirmelisiniz. Eğer balkılarınız devam ederse gene kanal tedavisi olması gerekir.

Spesiyalist doktor Behemehâl bir diş hekimine gitmelisiniz. Düşünülecek bir mevki değildir. Eğer my website apse kurutucu verecekse bunu doktorunuz verecektir. Çürük dişinizi takkadak iyileştirme yapmış oldurın..

Esra Hocam 4 gün önce diş balkısı sayesinde gittiğim bir klinikte kanal tedaisi kuruluşlmaya temellandı, ilk zaman diş oyulup bağırsakine ilaç koyuldu ancak dertdan ssabaa kadar uyuyamadım, tekrar gittiğimde ferah oranda anestezi verdiler fakat dişim hiç uyuşmadığı kabilinden ağrı daha da arttı.

Spesiyalist hekim Bir kaç zaman sabredin eğer ağrılarınız devam ederse over here doktorunuza diş eti kanaması abdesti bozar mı yine temelvurmalkaloriız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *