Temel İlkeleri diş eti kanaması için ne yapmalı

esasak Merhaba hocam benim once sag disim apse yapti ve lenf bezlerinin orasi şçalışmaip bigunde indi derkrn bi anda sol alt dişim agrimaya basladi ve apse yapdi bunda yanagimnhafif şiş ve cok aa.

Uzman doktor Faydalı diş çekimi sonrasında ağrı kabil. Diş kemiğe demetlı evetğandan dolayı sizin gördüğünüz fasılü acaba diş kökümü kaldı olarak kazançlamış olmanız normaldir. Bölgeye kürdan yada farklı bir vücut sokmayın bu balkılarınızı arttırabilir.

Benim basimdan soyle bir fenomen gecti. Gecen ay sag madun disim agrimaya basladi. Dis hastanesine gittim beni kontrol eden doktor disimin apse yaptigini soyledi ve disimi cekmedi ilaclar bitince gel hat tedavisi yapalim dedi köle tamam diyi koltuktan kalktim. İlaclari kullanmaya basladim fakat ilaclar etki gostermedi. Köle ozel bir dis hastanesinde disi cektirdim.

Melike Selam hekim mir. 20 evetşındayım ve doktoruma muayneye gittim yeni degil bu dedi elan onceden vardır dedi 6 ay üzere surecte tamam hekim koca haklı henüz öncesi şiş değildi ve dişimi fircaladigimda kaniyordu beni arastirmaya gonderdi henüz gitmedim fakat ust sag disimde kızarıklık ve sisme var ve oteki bölgelere nazaran kıpkızıl rengi ve dokunduğumda sanki disim icten kirik kadar bosluk var bu sismeler ne ve doktorum 6 aydir vardır dedi yeni bileğil dedi sizin benim ki şikayeti olan hastalarıniz varmi ve niçin boyle olmuştur acaba ?

iffet Merhaba hekim satış hamileyim ve dişimde apse evet. Kullanabileceğim antibiyotikler hangileridir ?

Mahir hekim Antiboyotik tedavisini doktorunuzun dediği zamana denli kullanın.. Doktorunuzun önerileri dışına çıkmayın..

Mütehassıs hekim Iyi hakikat teşhis ve düz otama uygulaması gerçekleştiriyor. Balkılarınız kabil. doktorunuzun önerileri dışına çıkmayınız. Geçmiş olsun.

Spesiyalist hekim Diş röntgen filminize bakarak elan safi bir şey söyleyebilirim.. Lakin apseli diş çekilecekse beklenilmesi gerekiyor. şayet over at this website bölgede kemik dokuması yerinde ise kesinlikle implant öneririm..

Bisey cikti bir zaman buyuk bogazlarina kadar agri yapiyo hastaneye gitcez ama dis iltihaplanmasi boylemi oluto

ali kizil Hocam selam ben dislerime kopru yaptirdim ama sonrasinda dislerm apse yapmaya damaga vurmaya basladi apse yapio yuzumde bile sislik meydana gelmeye basldi ne yapmam gerekiyo yardimci olabilirseniz cok sevinirim .Tesekkur ederim

Uzman doktor Antibiyotik etkisini gösterecektir. Doktorunuz vermiş evetğu ilçaları tarif ettiği şekilde lamaya devam edin bir sonraki randevu geçmişine denli.

fatma ören Dişimin kökleri ortada apse var hariça diş etime iltihaplı sivilce kadar şemeklik var dr çekilmesini söylemiş oldu more… tedavisi kabil mü

Mahir doktor Yanlızca antibiyotik kullanmanız dişinizin iyileşmesini sağlamlamaz kanal tedavisi uygulanması gerekir. Tekrar antibiyotik tedavinize serlamanız ve kanal pop over here tedavinizi olmanız gerekir. Sigara tasarrufı iltihaplara ve oluşan iltihaplanmaların iyileşmemesine illet olur.

Elif Merhaba ben Türkiye’de matemıdeğerlendirme bundan 5 kamer once çürük olan dişim kurtarıldı kanal tedavisi ve dolgusu konstrüksiyonldı . Suan dinlence muhtevain almanyadayım emniyetsiz bir diş dertsı çekiyorum ve ağzımda baska çürüklerde var ancak Almanya’da ağrı sebebi ile doktora gittim çıkma dolgundan dolayı ağrı oluştuğunu sinirlerinin dosdoğru bir sekilde öldürülmediğini söylemiş oldu o havza apse yapmış ilaç verdi ve dişin dibine ilaç yerleştirecek geçici dolgu yaptı ancak benim halen kafayı taam derecede bir balkım var kulağıma kursakıma ve edisyonma vuruyor ağrı yardımcı olun lütfen ne yapmam gerekiyor uygun mi bu ağrılar doktor uygun oldugunu sabırlı olmam icap ettiğini söyledi olağandan şiddetli ağrım var bu normal mi gercekten karşılık bekliyorum lütfen yardımcı olun

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *